Para Kazanmak

Anket Doldurarak Para Kazanmak İçin Güvenilir Anket Siteleri

İnternette anket doldurarak para kazanmak ister misiniz?

İnternet, pek çok insan için hayatı kolaylaştırmakla kalmadı, aynı zamanda para kazanmak için yeni yollar açtı. Aslında, anket doldurarak para kazanmak dahil olmak üzere şu anda internetten para kazanmanın birçok yolu var. Fakat hiçbiri anketle para kazanmak kadar kolay değil.

Online anketler, şirketlerin hizmetlerini iyileştirmek veya yeni ürünleri piyasaya sürmeden önce pazar araştırması yürütmek için yaptıkları geleneksel anketlerden başka bir şey değildir, tek fark internet üzerinden gerçekleştirilmeleridir.

Bu nedenle, internete bağlı olduğunuz sürece (bilgisayar veya telefon ile) anketler her yerden yanıtlanabilir.

Anket doldurarak para kazanmak ay sonunda ekstra gelir elde etmenin en kolay yoludur.

Anketler, gönüllülük esasına dayalı, sözleşmesiz ve esnek bir faaliyet olduğu için tam zamanlı bir iş değildir. Siz kullanıcı olarak herhangi bir zorunluluğa maruz kalmadan istediğiniz anketlere istediğiniz zaman cevap verebilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanmak için:

1# Ücretsiz kayıt olun, 2# Anket doldurun, 3# Ödül kazanın!

Her gün daha fazla ankete katılabilmek için birden fazla anket sitesine üye olmanızı tavsiye ederim. Kayıt çok basit ve ücretsizdir.

Şimdi, 2021’de anket doldurarak para kazanmak için en güvenilir anket sitelerine bakacağız.

Anket doldurarak para kazanmak için en güvenilir anket siteleri:

Yougov

Toluna

-Life Points

-Fikir Pazarı

Anketlerden nasıl para kazanılır?

Kaydolun: Anketlere katılarak para kazanmak istiyorsanız en az bir anket sayfasına kaydolmanız gerekir. Hemen yukarıda, en iyi ödeyen anket sitelerini paylaştım.

Anket sayfalarına, adınızı, e-postanızı ve cinsiyetinizi girmenizin isteneceği bir formu doldurarak kaydolun. Ödeme alırken sorun yaşamak istemiyorsanız, gerçek verileri ve erişiminiz olan bir e-postayı yazmak çok önemlidir.

Hesabınızı onaylayın: Gelen e-postaları kontrol ederek hesabınızı onaylayın. Bunu kayıt olduğunuz her anket sitesi için tekrarlayın.

Profil sorularını doldurun: Kayıt olduktan sonra kendinizle ilgili soruları (aile, iş, hobiler vb.) yanıtlamanız gerekecek, böylece anket sayfası size profilinizin özelliklerine uygun anketler gönderebilir.

Anketleri yanıtlayın: Önceki adımları tamamladıktan sonra, sizi anketlere katılmaya davet etmek için e-posta gönderecekler. Her ankete başlamadan önce, anketin ücreti ve süresi hakkında bilgilendirileceksiniz.

Şirketler neden anketlere katılmanız için size para ödüyor?

Büyük şirketler satışlarını artırmak veya yeni bir ürün tasarlamak istediklerinde, eğilimler ve insanların zevkleri hakkında bilgi edinmek için bir pazar araştırması yürütürler.

Şirketler, anketlere katılımcı bulmak için anketleri cevaplayan kullanıcılara ödül teklif ediliyor ve bu nedenle bunlara “ödüllü anketler” deniliyor.

Şirketler bu araştırma çalışmalarını doğrudan yürütmezler ve bu görevi anket sitelerine yaptırırlar. Anket siteleri, şirketlere anketler oluşturmak için tüm dijital araçları ve ayrıca bunları yanıtlamak isteyen kullanıcıları sağlar.

Başka bir deyişle, aracı olarak görev yapan anket siteleri, pazar araştırması yapmak isteyen şirketleri ve anketle para kazanmak isteyen kişileri (yani sizi) birbirine bağlar. Bu nedenle, anket cevaplayarak para kazanmak istiyorsanız, yapmanız gereken şey farklı anket sayfalarına kaydolmaktır.

Ve sonunda herkes istediğini alır:

Şirketler, önemli kararlar almak için gerekli değerli verileri toplar.
Anket siteleri, bu işe aracı oldukları ve teknik alt yapıyı sağladıkları için bir komisyon alırlar.
Kullanıcılar (yani siz), anket doldurarak para kazanma fırsatına sahip olursunuz.

Ne kadar kazanabilirim?

Değişir. Kazançlar aşağıdaki gibi faktörlere bağlı olarak değiştiğinden, sabit bir miktar yoktur:
Profil: Bir anket sayfasına kaydolduğunuzda, kendinizle ilgili soruları yanıtlayarak profilinizi doldurmanızı söylerler. Profiliniz ne kadar dolu olursa, bir anket için seçilme şansınız o kadar artar.

Anketlerin süresi: Genellikle, süre ne kadar uzunsa, ödül o kadar büyük olur. Başka bir deyişle, 15 dakikalık bir anket için 10 dakikalık bir anketten daha fazla ödeme alacaksınız.

Cevapladığınız anket sayısı: Ne kadar çok çalışma tamamlarsanız, eve o kadar çok para götürürsünüz. Her birinin ortalama süresi 5 ila 20 dakika arasındadır.

Aciliyet: Müşterinin anketleri mümkün olan en kısa sürede yanıtlama konusunda aciliyeti varsa, daha yüksek ödüller sunacaktır.
Size anketlerle kazanabileceğiniz parayla ilgili bir fikir vermek için bazı örnekler vereceğim.

✔ Örnek 1: Günde ortalama 1 $ ödülle 5 anket yanıtlarsanız, ayın sonunda 150 $ elde etmiş olursunuz, bu da yıl sonunda neredeyse 1.800 $ ‘dır.
✔ Örnek 2: Her gün sadece 3 ankete 1 $ ödülle cevap vermeye karar verseniz bile, ayın sonunda cebinizde 90 $ daha olacak. Ve yılın sonunda 1080 dolar.

Ancak kendi hesaplamanızı yapmadan önce, anket sayfalarının her gün onlarca anket sunmadığını unutmayın. 2–3 anketinizin olduğu günler olacak, başka bir gün yalnızca bir, hatta sıfır olacak. Bu nedenle, olabildiğince çok anket sayfasına kaydolmanızı tavsiye ederim.

Daha fazla anket almak için profilinizi nasıl doldurabilirsiniz?

Anketle para kazanmak isteyen pek çok kullanıcı, daha fazla anket almak için ne yapması gerektiğini bilmiyor.

Bu bölümde, daha fazla anket almak için profilinizi nasıl doldurmanız gerektiğini açıklayacağım.

Yaş: Pazar araştırmalarına cevap vermek için en çok talep edilen yaşlar 20 ila 40 arasındadır, ancak bu, seçilme söz konusu olduğunda genellikle belirleyici bir faktör değildir.

Aile: Çocuk sahibi olduğunuzu söylerseniz, çocuklar ile ilgili (oyuncak, çocuk bezi ve mama gibi) anketlere davet edilme olasılığınız çok yüksektir.

Gelir ve iş: Benim bakış açıma göre, bu bölümde, ortalama bir gelire sahip bir işiniz olduğunu (asla pazarlama sektöründe değil) belirtmelisiniz. Çok yüksek gelir koymayın (abartmak iyi değil) ama çok da düşük değil, çünkü bu, satın alma gücünüz olmadığı anlamına gelir.

Özellikler: Gayrimenkullere atıfta bulunarak, satın aldığınız / kiraladığınız bir evde oturduğunuzu ve 4–5 yaşında bir arabanız olduğunu söylemek esastır. Çok sık sigorta veya araba markaları hakkında anketler alacaksınız.

Diğer ürünler: Tavsiyem, profile sahip olduğunuz en fazla sayıda ürünü eklemenizdir, örneğin: cep telefonu, oyun konsolu, bilgisayar, televizyon, DVD oynatıcı…

Online anketlerin tarihi

Geleneksel pazar araştırmaları bir yenilik değil, 20. yüzyılın ikinci yarısında, birçok şirket pazar araştırması yapmak için anketleri kullandı.

Ancak asıl değişiklik internet ile geldi. Günümüzde şirketler rekabet edebilmek için hız ve verimlilik arıyor ve şüphesiz online anketler, potansiyel tüketicilerin ürünleri hakkında ne düşündüklerini öğrenmenin hızlı bir yoludur.

2010 yılına kadar Türkiye’de çalışan çok sayıda anket şirketi yoktu, ancak o yıldan beri sürekli olarak artmaktadırlar. Bu, anketlerden para kazanmak isteyenler için güzel bir haber!

Anket doldurarak para kazanmak gerçek mi?

On yıl önce anket doldurarak para kazanmak düşünülemezdi. O zamanlar Türkiye’de çalışan neredeyse hiç anket sitesi yoktu.

Şu anda, Türkiye’den insanları kabul eden birçok anket sayfası ve aynı zamanda online anketlerle zaten gelir elde eden birçok Türk var.

Önemli: Online anketler sizi asla zengin yapmaz veya asla bir maaşın yerini alamaz, ancak ekstra para kazanmanın mükemmel bir yoludur.

Anket doldurarak para kazanmanın artıları ve eksileri nelerdir?
Herhangi bir işte olduğu gibi, online anketlerin birçok artıları olduğu kadar eksileri de vardır.

Bazılarını tartışalım.

Artılar

%100 ücretsiz. Ödüllü anketlerle ilgili en iyi şeylerden biri, katılıp bunları ücretsiz olarak deneyebilmenizdir, bu da risk olmadığı anlamına gelir. Riske attığın tek şey, biraz zaman.

Anket doldurarak para kazanmak çok kolaydır. Tüm sorular kolaydır ve herkes cevaplayabilir.
Evden çalışmayı kim sevmez? Zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın istediğiniz yerde çalışabilirsiniz.

Belirli bir çalışma süreniz ve zorunluluğunuz yok. Çalışma süresi veya ayda tamamlamanız gereken minimum anket sayısı gibi herhangi bir yükümlülüğünüz olmayacaktır.

Para kazandıran anketlere istediğiniz zaman cevap verebilirsiniz, bunlara katılım tamamen isteğe bağlıdır.

İstediğinizi yapmakta kesinlikle özgürsünüz. Anket doldurarak para kazanmak istiyorsan, yap. Para kazanmak istemiyorsan, yapma. Sana kalmış.

Herhangi bir özel beceriye ihtiyacınız yok. Bu şirketler, cinsiyeti, yaşı, eğitimi, geliri, mesleği vb. Ne olursa olsun her türden insanın fikrini duymakla ilgileniyor. Bu nedenle, yetenekleri ne olursa olsun herkes kaydolabilir.

10 dakika kadar kısa bir sürede başlayabilirsiniz. Evet, ister inanın ister inanmayın, hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kayıt olmak.

Rahatlık ve Esneklik: Online anketlerden para kazanmak, evinizden dışarı adım atmadan yapabileceğiniz bir aktivitedir.

Ayrıca sabit bir programınız olmayacak ve ödüllü anketleri istediğiniz zaman / istediğiniz yerde doldurabilirsiniz. Anketlere katılım tamamen isteğe bağlıdır.

Eksiler

Bu büyük fırsatın eksileri hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum, çünkü anketlerle para kazanmak benim için pratikte bedava paradır.

Tek kısıtlama yaş olabilir: Bazı anket siteleri 16 yaşından büyük kullanıcıları kabul ederken, diğerleri 18 yaşından büyük kullanıcıları kabul eder.

Milyoner olmayacaksın. Ne yazık ki, anketler sizi milyoner yapmaz; onlar sadece fazladan para kazanmanın bir yolu. Niyetiniz bir internet milyoneri olmaksa, üzgünüm ama bu makale size göre değil.

Tüm bu anket sitelerine kaydolarak, çok sayıda e-posta almanız kaçınılmazdır. Çok sayıda anket paneline katılırsanız, her gün çok sayıda mesaj alırsınız. Bununla birlikte, kolay bir çözüm var: Bu sitelere kaydolmak için başka bir e-posta adresi oluşturmanız yeterlidir.

İş çok ilginç değil. Açıkçası, online anketleri doldurmak hiç zor değil, ama eminim çok ilginç olmadığını düşünen insanlar olacaktır. Ancak, para kazanmak istiyorsanız, iş o kadar ilginç olmasa bile çalışmanız gerekecek.

Yine de umudunu kaybetme. Bazı anketler diğerlerinden daha ilginç. Örneğin, bazı şirketler film izlemenizi isteyebilir veya test etmeniz için size ürünler gönderebilirler.

Sonuç

Geçmişte, piyasa analizi yapmanın farklı yolları vardı, ancak hiçbiri şimdi olduğu kadar verimli ve hızlı değildi.

Günümüzde şirketler, internet sayesinde insanların ürünleri hakkında ne düşündüklerini anket siteleri aracılığıyla dakikalar içinde öğrenebiliyor.

Anket siteleri, ekstra para kazanmanın harika bir yoludur, ancak sizi hiçbir şekilde zengin veya milyoner yapmazlar. Aslında, aldığınız her anket için, ortalama olarak 0,5 ila 2 Dolar arasında alacaksınız ve bir ayda 100 Dolar kadar biriktirebileceksiniz.

Kazançlarınızı en üst düzeye çıkarmak için birden fazla anket sayfasına kaydolmanız ve olabildiğince çok ankete katılmanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir